אודות

עיצוב

A designer working on a concept truck design

עיצוב חדשני התורם לחסכון בדלק

רנו משאיות חזתה את הפיתוחים העתידיים ושיתפה את החזון שלה באמצעות עיצוב אוונגרדי מובהק, והעמדת מיטב החידושים האחרונים לרשות כל לקוחותיה.

בשנת 2012 בתערוכת IAA שהתקיימה בהאנובר, רנו משאיות הציגה מחקר עיצוב תעשייתי עבור רכב הובלות למרחקים ארוכים, אשר התמקד כולו בחסכון בדלק. שימוש בחומרים אצילים, אווירודינמיות וטכנולוגיות חדשניות שולבו יחדיו ברכב זה, אשר נועד לתת ליצרן הכוונה ארוכת טווח עבור המחקר שלו בחסכון בדלק.

"העבודה על CX/03 הינה מחקר עיצוב תעשייתי ולא עניין של סגנון", מזהיר הרווה ברטרנד, מעצב ברנו משאיות. רכב זה עומד בקו אחד עם מחקר קודם שבוצע על-ידי היצרן בתחום זה, כגון מעבדת Optifuel. "הרעיון הוא לגלם את ערכי החסכון בדלק של רנו משאיות", ממשיך הרווה ברטרנד, "ולהעניק לחברה הכוונה ארוכת טווח עבור מחקר עתידי." לכן, לכל מרכיב ברכב יש תפקיד מדויק, שמטרתו העיקרית היא אווירודינמיות ויעילות.

הסגנון העיצובי של רנו משאיות

הסגנון העיצובי של רנו משאיות מתבטא בשילוב הדרישות של משתמשים עתידיים ברכב כבר בתחילת תהליך העיצוב.

קווי המתאר הנקיים והעוצמתיים, תצורות דינמיות, האופי והעוצמה המוטבעים בחזית המשאית: עיצוב המשאיות של Renault Trucks מקנה לכל אחד מן הדגמים מראה ייחודי. זהו מראה נחשק למדי, המסביר את הצלחתה של רנו משאיות ברחבי העולם.

חזון עיצובי הצופה את העתיד ומכוון אל הצרכים של הלקוחות

יצירת המשאיות של העתיד היא משימה מורכבת, שמחייבת שיתוף פעולה הדוק בין צוותי העיצוב, ההנדסה והייצור. מאות עיצובים וסקיצות שבוצעו על ידי המעצבים של רנו משאיות עוברים תהליך בחירה שפותח את הדלת בפני אפשרויות לרעיונות חדשים

אין זו רק שאלה של עיצוב קווים עתידניים, אלא גם הגדרה מדויקת של האווירה החיצונית והפנימית של המשאית, פרטים כגון פתיחה (דלתות, חלונות, גגות…) ושל כל שאר האלמנטים באמצעות שילוב בין ארכיטקטורה טכנית וחדשנות שתוסיף ערך מוסף לדגם העתידי.

סקיצה עיצובים של רנו משאיות

 

 

 

גאונות המותג RENAULT TRUCKS

Renault Trucks Logo on a concept truck

כאלמנט תדמיתי משמעותי, מהווה העיצוב מרכיב קריטי בזהותו של כל רכב מבית Renault Trucks. בנוסף לשיוך המפורש לענפי המקצוע שעבורם מיועדות המשאיות, תפקידו של העיצוב הוא גם לקדם את התדמית של הלקוחות שלנו

המשאיות נושאות את סמל היהלום של Renault Trucks שמהווה שם נרדף לאיכות וליצירתיות צרפתית בכל רחבי העולם. החותמת של רנו משאיות קשורה באופן הדוק לערכי החברה: עיצוב המבוסס על ערכי חדשנות, טיפול ויעילות.

 

Renault Trucks Radiance concept truck

RADIANCE

משאית החלומות של רנו

צוותי השיווק והמוצר של רנו משאיות עיצבו את המשאית האידיאלית תוך שהם מנצלים את המורשת התרבותית של המותג ושלושת ערכי הליבה של רנו משאיות, חדשנות, יעילות ותשומת לב.

Renault Trucks Hybris concept truck

HYBRYS

רנו משאיות מציג את Hybrys: רכב קונספט עירוני, חדשני עם טכנולוגיה היברידית

עם סגנון עיצוב עתידני, דגם הקונספט Hybrys מבטא את החזון של רנו משאיות לתחבורה עירונית בעתיד. הרכב מהווה גם צעד נוסף לעבר שימוש בטכנולוגיות הנעה היברידית במוצרים שכבר קיימים בשוק, המציעות פתרונות חלופיים לסולר.

כחלק ממגוון המוצרים, אשר מיועדים לרשויות מקומיות ולניהול כבישים מהירים, רנו משאיות מציעה מבחר ייחודי של מנועים ופתרונות אנרגיה חלופיים: ביו-דיזל, גז טבעי, מודל משולב של דיזל והנעה חשמלית והנעה חשמלית מלאה.

Set canonical URL
Off