בשבילך

עיצוב

עיצוב המשאיות של RENAULT TRUCKS

עיצוב המשאיות של RENAULT TRUCKS

Renault Trucks צפתה פיתוחים עתידיים באמצעות שיתוף חזון של עיצוב אוונגרד והנגשת החידושים העדכניים הטובים ביותר ללקוחות.

עיצוב המשאיות של RENAULT TRUCKS סובב סביב שילוב הדרישות של משתמשים עתידיים כבר בתחילתו של תהליך העיצוב

Le design Renault Trucksעוצמת הקווים ונקיונם, התצורות הדינמיות, עוצמת הזרימה והאישיות שמוטבעת בחזיתות המשאיות: עיצוב המשאיות של Renault Trucks מקנה לכל אחד מהדגמים מראה ייחודי. מראה נחשק למדי שמסביר את הצלחתה של Renault Trucks בחמש יבשות.

 

תפקידם של המעצבים של RENAULT TRUCKS הוא להביט על עבר העתיד ולפקפק בטעמם של לקוחותיה

Le design Renault Trucksיצירת המשאיות של העתיד היא משימה מורכבת שמחייבת שיתוף פעולה הדוק בין צוותי העיצוב, ההנדסה והייצור. מאות עיצובים ואיורים שבוצעו על ידי המעצבים של Renault Trucks עוברים תהליך בחירה שפותח את הדלת בפני אפשרויות לרעיונות חדשים.

אין זו רק שאלה של עיצוב קווים עתידניים, אלא גם הגדרה מדויקת של האווירה החיצונית והפנימית של המשאית, של פרטי הפתיחה (דלתות, חלונות, גגות, כנפיים…) ושל כל שאר האלמנטים באמצעות שילוב בין ארכיטקטורה טכנית וחידושים שיוסיפו ערך לדגם העתידי.

 

הגאונות של מותג RENAULT TRUCKS

Le design Renault Trucksכרכיב תדמית משמעותי, מהווה העיצוב מרכיב קריטי בזהותו של כל רכב מבית Renault Trucks. בנוסף לשיוך המפורש לענפי המקצוע שעבורם מיועדות המשאיות, על עיצובן גם לקדם את תדמיתם של לקוחותינו.

המשאיות נושאות את סמל היהלום של Renault Trucks שמהווה שם נרדף לאיכות וליצירתיות צרפתית בכל רחבי העולם. החותמת של Renault Trucks קשורה באופן הדוק לערכי החברה: עיצוב שמבוסס עת ערכי חדשנות, טיפול ויעילות.