חדשות


19.09.2016

IAA 2016: עמידות וההרפתקאות בדוכן של Renault Trucks

Renault Trucks הציגה את מגוון המשאיות בתערוכת IAA בהאנובר, בין התאריכים 22-29 בספטמבר, 2016

RENAULT TRUCKS הציגה את מגוון המשאיות בתערוכת IAA שהתקיימה בהאנובר, בין התאריכים 29-22 בספטמבר, 2016

Renault Trucks הציגה את כל מגוון המשאיות בתערוכת IAA שהתקיימה בהאנובר, בין התאריכים 29-22 בספטמבר, 2016. בשנה זו, התמקדה החברה בהצגת עמידות קו המוצרים, החל מגרסת ה-Maxispace בעלת רמת הגימור הגבוהה ביותר של Renault Trucks מסדרה T וכלה במשאיות האייקוניות מסדרה K. המבקרים בדוכן של Renault Trucks יכלו גם להתרשם ממשאית ה-MKR שחזרה ממירוצי הדקר ומדרך המשי וכן ממספר סרטונים מונפשים.

Renault Trucks הציגה תשעה כלי רכב חדשים בתערוכת IAA ה-66 שהתקיימה בהאנובר, בין התאריכים 29-22 בספטמבר, 2016: ביתן 17, דוכן A21. העמידות ההיסטורית של מותג היהלום הוצגה על ידי משאיות המיועדות לנסיעות למרחקים ארוכים, משאיות למגזר הבניה והתשתיות, משאיות למגזר ההפצה וכן על ידי משאית ראלי וסרטוני הנפשה שונים.

בכל הנוגע למשאיות המיועדות לנסיעות ארוכות, יכלו המבקרים להתרשם מגרסת ה-Maxispace בעלת רמת הגימור הגבוהה ביותר של Renault Trucks מסדרה T , גרסה מיוחדת של המשאית מדגם T520‎. כמו כן, יכלו המבקרים להיכנס לקבינה הגבוהה של דגם ה-T כדי להתרשם מהארגונומיה ומיכולת הראות ואף לבחון את רמת הנוחות של המשאית, שזכתה בתואר משאית השנה בתערוכה שהתקיימה בשנת 2015.

בכל הקשור למשאיות המיועדות למגזר הבניה והתשתיות, עיקר התצוגה התמקדה במשאית מדגם K480 Skorpion, גרסה מיוחדת המיועדת לשוק הגרמני וכן במשאית הראלי MKR Adventure מסדרה K שחזרה ממירוצי הדקר ומדרך המשי והוצגה לציבור בפעם הראשונה. משאית זו זכתה לתשומת לב מיוחדת מכיוון שאפשרה למבקרים לחוות את תחושת הנהיגה במשאית ראלי הודות לשני מתקני הדמיית נהיגה (סימולטורים).

המבקרים בדוכן של Renault Trucks יכלו גם להשתתף בסדנת ההתאמה האישית « שפצר את המשאית שלי! » (Pimp My Truck!‎). סוון פיונק, מרסל בארת' וצוותם מ-Truck Tuning Center שהיו בין הזוכים במירוץ הגרנד פרי שהתקיים במסלול הנורבורגרינג עם המשאית Avatar, עמלו גם הם בשטח התצוגה בן 300 המטרים הרבועים שהוקצה להם על ידי Renault Trucks. משאית מדגם Renault Trucks מסדרה T בעלת קבינה גבוהה עברה תהליך של התאמה אישית לאורך כל ימי התערוכה, לרבות צביעה מיוחדת באמצעות אקדח אוויר, הסרה והתקנה של חלפים ואפילו החלפה של הריפוד המקורי בקבינה. הצופים יכלו להתרשם מפעילויות ההתאמה, מהאביזרים שבהם נעשה שימוש ואף מהעמידות של המשאית.

כדי לאפשר למבקרים לעקוב אחר אירועים בדוכן, במיוחד בתהליך ההתאמה האישית של המשאית, סיפקה Renault Trucks דיווחים ואף שידרה את פעילויות סדנת 'שפצר את המשאית שלי!' ברשתות החברתיות.

גם השנה, נהיה גאים לארח אתכם בתערוכת ה- IAA 2018 שתתקיים בהנובר גרמניה בין התאריכים 20-29.9.18, אצלנו בביתן רנו משאיות!