חדשות


 

31.08.2017

Optifuel Challenge 2017

תוצאות מתמשכות

מאמר 1: ארגון

Renault Trucks SAS נרשמה ב-Commercial and Companies Register of Lyon, עם הון רשום של €50,000,000. מספר החברה הוא 954-506-077 וכתובתה הרשומה היא 99, Route de Lyon, 69800 Saint-Priest. מייצגת החברה היא Karine FORIEN, סגנית נשיא בחירה למיתוג ולתקשורת, והיא מארגנת את הגמר הבינלאומי של Optifuel Challenge במדריד, בין התאריכים 17-19 באוקטובר 2017.

הגמר של Optifuel Challenge 2017 (יכונה מעתה 'האתגר') מתמקד בחברות, בלקוחות או בלקוחות פוטנציאליים של רשת Renault Trucks במדינות משתתפות שונות. כל חברה תיוצג על ידי אחד הנהגים שלה שנבחר באופן מקומי, בהתאם לקריטריונים שנקבעו על ידי כל אחת מחברות הבת של Renault Trucks המשתתפות בפעילות.

בגמר של Optifuel Challenge 2017 יוענקו פרסים לחברות ולנהגים הטובים ביותר עבור נהיגה חסכונית.

מסמך זה מגדיר את הכללים החלים על אתגר הגמר.

מאמר 2: השתתפות

האתגר פתוח ל-29 נהגים שנבחרו באמצעות בחינות קבלה לאתגר שנערכו במדינות המשתתפות, והנכללות באזורי המכירה של Renault Trucks המבקשים להשתתף. כל מדינה הייתה אחראית על ארגון בחירת הנהגים המקומיים ועל אופן ביצוע הבחירה. מספר המשתתפים למדינה אושר בהתאם לאזורי המכירה של Renault Trucks, כאשר בכל מדינה נבחר משתתף אחד: אלג'יריה, גרמניה, בלגיה, בולגריה, צ'ילה, קרואטיה, ספרד, אסטוניה, צרפת, פינלנד, הונגריה, ישראל, איטליה, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מרוקו, נורבגיה, פולין, פורטוגל, צ'כיה, רומניה, בריטניה, סרביה, סלובקיה, סלובניה, שווייץ, טוניס, אוקראינה.

כל נהג שנבחר לאתגר הגמר (יכונה מעתה ה'משתתף') קיבל הזמנה המאשרת את השתתפותו. גם נציג החברה או המעסיק מוזמנים להשתתף, וכן נציג מכירות מסוכנות Renault Trucks המקומית. כל משתתף מצהיר כי קיבל הרשאה ממעסיקו להשתתף באירוע. העלויות הכרוכות בהשתתפותם של המשתתף ושל המעסיק/נציג החברה באתגר הגמר (עלויות נסיעה, לוגיסטיקה ואירוח באתר) הן באחריותה של Renault Trucks. השתתפותם של עובדים המועסקים בחברות ממשלתיות אסורה בהחלט.

באופן חריג, וכדי לשמור על ההגינות, תינתן למשתתפים מאנגליה אפשרות לנהוג ב-T480 Optifuel של Renault Trucks ביום הראשון של האירוע, ב-17 באוקטובר. זאת מכיוון שההגה בכלי הרכב במדינה זו נמצא בצד ימין. גם למשתתפים מטוניס ומאלג'יר תינתן הזדמנות לנהוג ב-T480 Optifuel של Renault Trucks ביום הראשון של האירוע מכיוון שמשאית זו אינה נמכרת במדינותיהם. אירוע הנהיגה יתקיים במסלולים שונים, כפי שתוכננו עבור התחרות, ויימשך 45 דקות.

חשוב: לפני המבחן הראשון של אתגר הגמר, יידרשו המשתתפים להציג את רשיונות הנהיגה שלהם ואת כרטיס הטכוגרף הדיגיטלי, אם יש ברשותם כזה. המשתתפים אחראים באופן בלעדי ומראש על תוקפם של המסמכים. אי הצגת המסמכים הללו או הצגת מסמכים שאינם בתוקף יגרמו לאי שיתופו של המשתתף ולפסילה אוטומטית מאתגר הגמר.

מאמר 3: תהליך התחרות

אתגר הגמר יתקיים בכביש פתוח באזור מדריד (ספרד), בתאריך 18 באוקטובר 2017.

בטיחות בכביש:
על כל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, לציית לכל הכללים והחוקים החלים במדינה שבה מתקיים אתגר הגמר.

מסיבות בטיחותיות, יידרשו כל המשתתפים, ללא יוצא מן הכלל, לעבור בדיקת אלכוהול מונעת לפני קיומו של כל אחד מאירועי אתגר הגמר.

תזכורת: רמת האלכוהול המרבית המותרת בחוק היא 0.5 גרם לליטר דם. אם תוצאת בדיקת האלכוהול תהיה גבוהה יותר או שווה לרמת האלכוהול המותרת בחוק, המשתתף לא יוכל ליטול חלק באתגר הגמר, והוא ייפסל באופן אוטומטי מהשתתפות בכל אירועי האתגר.

טלפונים ניידים:
חל איסור על המשתתפים לעשות שימוש בטלפונים ניידים או באמצעי תקשורת כלשהם במהלך אירועי האתגר (שאלון ואירועי נהיגה).

פסילה:
כל הפרה של כללי האתגר אסורה בהחלט.

הפרה של כלל כלשהו שתתגלה על יד השופטים או על ידי המדגימים תוביל לפסילה אוטומטית של המשתתף החשוד.

מקרה של העדרות המשתתף או חוסר יכולת ליטול חלק באירוע אחד או יותר, יוביל לפסילה אוטומטית של המשתתף מאתגר הגמר.

החלטה על סדר המשתתפים:

תיערך הגרלה שתקבע את סדר ההשתתפות.

תדרוך:

בעת ההגעה לאתר שבו יתקיים אתגר הגמר, כל 29 המשתתפים חייבים להגיע לתדריך.

תדריך זה יכסה את התחומים הבאים:

 • תזכורת לגבי תהליך אתגר הגמר, לגבי הארגון של אירועי האתגר ולגבי סדר ההשתתפות של כל משתתף
 • תזכורת לגבי תקנות הבטיחות
 • תזכורת לגבי חוקי התנועה המקומיים
 • הצגת המסלול הנבחר עבור אירוע הנהיגה של האתגר

בסיומו של התדריך, רק המשתתפים והשופט מטעם Renault Trucks (יכונה מעתה 'השופט' או 'השופטים') יוזמנו להיכנס לחדר השאלון.

האתגר יורכב משני אירועים: שאלון ואירוע נהיגה.

שאלון:
למשתתפים יינתן שאלון עם 20 שאלות שיש מלא בכ-20 דקות. השאלון מבוסס על שיטות העבודה הטובות ביותר לנהיגה חסכונית במשאיות עם נגרר ארוך, ועל עקרונות מיטוב צריכת הדלק. השאלות עשויות להתייחס לשילוב של גורר/נגרר או לכל אחד מהאלמנטים המרכיבים שילוב כגון זה, כולל ציוד. עיינו בנספח 2 לקבלת פרטים לגבי השילובים הללו. תוצאות השאלון יובאו בחשבון כחלק מהתוצאות הכוללות של אתגר הגמר כדי לקבוע מיהו הנהג הטוב ביותר. המתרגמים יהיו נוכחים רק בעת הסבר ההוראות, כדי שיוכלו לתרגם אותן למשתתפים. המתרגמים יתבקשו לעזוב את החדר לפני תחילת מילוי השאלון.

השאלון נכתב בצרפתית על ידי הצוות המארגן. לאחר מכן הוא תורגם על ידי מתרגמים מוסמכים ונבדק על ידי צוות מתרגמים נוסף. Renault Trucks אינה נושאת באחריות כלשהי לשגיאות תרגום או לקשיים של המשתתף בהבנת השאלות , שעשויים להוביל למתן תשובה שגויה על ידי המשתתף.

השאלון יופץ למשתתפים בשפת האם שלהם, כפי שצוין בעת הליך הרישום. פרטים לגבי נושא זה נכללים בנספח 1.
Renault Trucks אינה יכולה להיות אחראית על כך ששפות נוספות אינן זמינות. לכן, על המשתתפים לבחור שאלון מאחת השפות הזמינות. למען ההגינות ולטובת כל המשתתפים באירוע, אף אחד מהם אינו יכול להיעזר במתרגם במהלך האירוע.

 • עבור כל שאלה ישנה רק תשובה נכונה אחת.
 • כל תשובה נכונה מזכה בנקודה אחת.
 • כל תשובה שגויה מזכה באפס נקודות.
 • כל שאלה ללא תשובה מזכה באפס נקודות.

אירוע נהיגה:

אירוע הנהיגה של האתגר נערך ברשת של כבישים ציבוריים. לכן, חל איסור מוחלט על המשתתפים לנהוג תחת השפעת אלכוהול (מעבר לרמה של 0.5 גרם לליטר דם), תרופות או כל חומר בלתי חוקי אחר, או חומרים שעלולים לפגוע ביכולתם לנהוג בבטיחות או לשלוט על רכב כבד.

מכיוון שהאירוע מתקיים בתנאי כביש אמיתיים, המשתתפים לא יוכלו להגיש תלונות על עומסי התנועה בכביש בעת האירוע, על זמני הנהיגה או על תנאי מזג האוויר. במקרה של תאונת דרכים, רק תאונה חמורה שתצוין בדיווח של המדגים המתלווה אל הנהג תצדיק את ביטולו של האירוע ואת הארגון של מבחן נהיגה חדש עבור המשתתף, זאת לאחר ניתוח משותף שיתבצע על ידי השופטים והמדגים המתלווה.

באירוע הנהיגה ייעשה שימוש בשמונה כלי רכב זהים שימוספרו בספרות 1 עד 8 ויחוברו לסמי-טריילרים – ניתן לעיין במפרט הטכני של כלי הרכב בנספח 2 של מסמך זה (יכונו מעתה 'רכבים').

רכב תשיעי ישמש כרכב ייחוס עבור כל נסיעה. הוא יזוהה כ-'משאית הייחוס'.

הרכב התשיעי מצויד באותה גרסת תוכנה לניהול המנוע ותיבת ההילוכים. לפני התחרות, יתקיימו מבחני דרך מחוץ לרכבים כדי לכייל את שילובי הגוררים והנגררים. גורם מתקן, המבוסס על 'משאית הייחוס', יאומת על ידי השופטים והמדגימים, יוקצה לכל אחת מהשיירות וייחשב לחלק מהתוצאה הסופית של המשתתפים.

לפני תחילת האתגר ייבדקו לחצי האוויר בצמיגים על ידי ספק שירות חיצוני. לחץ האוויר בצמיגי כל תשעת הרכבים יהיה זהה: 7.5 באר ביחידת הגורר, 9 באר ביחידת הסמי-טריילר. לפני הנסיעה הראשונה יבוצע חימום של מנועי הרכבים. כל אלה יבטיחו שוויון בין כל הרכבים של המשתתפים.

מפת מסלול הנסיעה תוצג למשתתפים בעת תדרוך הבוקר. המשתתפים אינם מורשים לסמן את מסלול הנסיעה לפני תורם.

לפני הכניסה לרכב, על המשתתף להמתין לסימן מאחד השופטים. המשתתפים יידרשו לסיים את אירוע הנהיגה במסגרת פרק הזמן שהוגדר במהלך תדרוך הבוקר. מדידת הזמן תחל כאשר המשתתף יתניע את הרכב, ותעצר כשהמשתתף יכבה את המנוע בסיומו של אירוע הנהיגה.

בתום אירוע הנהיגה, על המשתתף להחזיר את הרכב לאותה הנקודה שממנה יצא לנסיעה (באותו מקום ובאותו כיוון בעת חנייתו). האירוע יסתיים כאשר המדגים יסמן לנהג שרכבו חונה כנדרש. לאחר מכן יוכל המשתתף לכבות את המנוע והמדגים יעצור את שעון הזמן.

במהלך אירוע הנהיגה יתלווה לכל משתתף מדגים מטעם Renault Trucks (יכונה מכאן ואילך 'המדגים').

משימותיו של המדגים במהלך אירוע הנהיגה הן:

 • להדריך את המשתתף ולסייע לו לעקוב אחר נתיב הנסיעה (שמאל/ימין)
 • למדוד את משך הזמן הנדרש למשתתף כדי לסיים את אירוע הנהיגה
 • לתעד תקריות פוטנציאליות במהלך הנסיעה שעלולות להוביל לביטול האירוע, אם השופטים יקבעו שמדובר בתקריות חמורות.
 • לתעד הפרות של חוקי תנועה שעלולות לגרום לניקוד שלילי במהלך חישוב הניקוד הסופי של המשתתף.

במהלך אירוע הנהיגה, המשתתף יקבל הכוונה ממערכת הניווט של Renault Trucks. מסלול הנסיעה יוזן מראש למערכת והיא תופעל על ידי המדגים.

בתחילתו של כל אירוע ובסיומו, אחד השופטים ייחלץ את הנתונים מהרכבים לצורכי ניתוח על ידי התוכנה Optifuel Infomax V7. הנתונים שנאספו ישמשו להשלמת רשת הביצועים עבור כל אחד מהמשתתפים ויקבעו מיהו הנהג הידידותי ביותר לסביבה. אם יהיה צורך, השופטים יוכלו להשתמש בנתונים שנאספו על ידי כלים אחרים כדי לקבוע את הדירוג.

מאמר 4: הכרזת המנצחים

בסיומו של היום התחרות, תתכנס ועדה המורכבת מהשופטים ומהמדגימים (יכונו מעתה 'ועדת התחרות') כדי לקבוע את דירוג האתגר ולהכריז עליו.

התוצאה הסופית תהיה מבוססת על ביצועי המשתתף בשני המבחנים, תוך התמקדות בקריטריונים הבאים:

 • תוצאות השאלון
 • דוח ניתוח אירוע הנהיגה. התוצאה תהיה מבוססת על ביצועי הנהיגה
 • דוח של המדגים המתעד כל הפרה של חוקי התנועה

משקל התוצאות בשני המבחנים הוא כדלקמן:

 • תוצאות השאלון    /10
 • תוצאות אירוע נהיגה     /90
 • תוצאה כללית       /100

מכיוון שאירוע הנהיגה יתקיים בכבישים ציבוריים, עם כל המגבלות הכרוכות בכך, המשתתפים לא ידורגו רק על פי צריכת הדלק הממוצעת. המשתתפים ידורגו על פי הקריטריונים הבאים של נהיגה חסכונית:

 

גורם מתקן

שאלון

10

נהיגה

90

-       עקרונות נהיגה חסכונית

 • % הזמן שבו הרגל אינה על דוושת ההאצה
 • ספירת הפעמים שבהן מונחת הרגל על דוושת הבלמים (לאורך 100 ק"מ)
 • צריכת דלק באזור ירוק (באחוזים)

 

10

10

10

-       מהירות מסחרית

 • מהירות ממוצעת שנקלטה בעת נסיעת הרכב (קמ"ש)

30

-       צריכת דלק

 • צריכת דלק ממוצעת שנקלטה בעת נסיעת הרכב (ליטר ל-100 ק"מ)

30

אירוע הנהיגה יהיה כפוף לענישה אם נהיגה שעשויה להוביל לבלאי מוקדם או לגרום נזק לרכב תתועד בדוח נתוני Optifuel Infomax.

ועדת התחרות תוריד נקודות מהתוצאה הכוללת, בהתאם למספר ההפרות שתועדו על ידי המדגימים במהלך אירוע הנהיגה. הפרות אלה, שעלולות להיחשב מסוכנות, קשורות לאי ציות לחוקי התנועה או להתנהגות בעת נהיגה בקרבת כלי רכב אחרים.

במקרה של שוויון בין שני משתתפים או יותר, ועדת התחרות שומרת על הזכות לבדוק קריטריונים נוספים במסגרת אירוע הנהיגה הקשורים לשימוש ברכב, כפי שנכללים ב-Optifuel Infomax.

המשתתף עם מספר הנקודות הגבוה ביותר יוכרז כנהג הידידותי ביותר לסביבה ויזכה באתגר הגמר.

כל שינוי בכללים הללו, המשפיע על תהליכי האירוע או על קריטריון הניקוד, יוסבר למשתתפים במהלך תדרוך הבוקר.

מאמר 5: פרסים

שמו של כל אחד משלושת המשתתפים, שהשיגו את מספר הנקודות הגבוה ביותר בסיום האתגר, יוכנס למעטפה חתומה שתיפתח במהלך טקס הגאלה שיתקיים ב-18 באוקטובר 2017 ויחתום את האתגר. רק שמותיהם של שלושת בעלי הניקוד הגבוה ביותר ושמות החברות שבהן הם עובדים יוכרזו ויזכו אותם בפרסים הבאים:

המנצח

הפרס עבור החברה המעסיקה את זוכה האתגר יהיה:

 • משאית של Renault Trucks, מדגם T13L Optifuel, מהדורה מיוחדת: Optifuel Challenge 2017 (המפרט הטכני של המשאית נכלל בנספח 2 לכללים אלה). אם החברה הזוכה תבקש, מסיבות אובייקטיביות ומקובלות, להחליף את משאית הפרס במשאית שוות ערך מתוך מגוון המשאיות של Renault Trucks ובהתאם למפרט הטכני בנספח 2, ניתן יהיה לבצע את ההחלפה בהתאם לזמינות המשאית במדינה שבה פועלת החברה הזוכה, ובתנאי שהחלפה זו לא תיצור עלויות נוספות בהשוואה למשאית הפרס המקורית.

בהתאם למדינה של החברה הזוכה, Renault Trucks שומרת על הזכות להמיר את הפרס בשובר רכישה בשווה ערך כספי (מחיר מחירון בסך €40,000, לא כולל מיסים מקומיים) שישמש לרכישה ברשת Renault Trucks.

המשאית תימסר לא יאוחר משישה חודשים לאחר אירוע אתגר הגמר של Optifuel Challenge 2017, כלומר לא יאוחר מה-18 באפריל 2018.

 • החברה הזוכה תקצה לנהג הזוכה שובר רכישה אחד או יותר בשווי €6000 כולל מע"מ, כדי שיוכל לנצלו ברכישות מחנויות לפי בחירתו במדינה שבה הוא מתגורר, עד למספר מרבי של חמש חנויות שונות, במגבלות מסויימות (ראו נספח 3).
  לרשותו של המקבל יעמדו שישה חודשים, החל מה-18 באוקטובר 2017 (כלומר עד ה-18 באפריל 2018) כדי להעביר ל-Renault Trucks רשימת חנויות שעבורן הוא מעוניין בשוברי רכישה, ואת סכום הרכישה בכל חנות. יש לשלוח את הרשימה פעם אחת בלבד ל-Renault Trucks, כשהסכום המוקצה הכולל אינו חורג מ-€6000 כולל מע"מ.

הזוכה במקום השני

הפרס עבור החברה המעסיקה את הזוכה במקום השני יהיה:

 • שובר רכישה בשווי €5000, לא כולל מיסים מקומיים, שישמש לרכישה ברשת Renault Trucks (על פי מחירי מחירון). לרשותה של החברה הזוכה יעמדו שישה חודשים, החל מה-18 באוקטובר 2017 (כלומר עד ה-18 באפריל 2018) כדי להשתמש בשובר הרכישה.
 • החברה הזוכה תקצה לנהג הזוכה במקום השני שובר רכישה אחד או יותר בשווי €2000 כולל מע"מ, כדי שיוכל לנצלו ברכישות מחנויות לפי בחירתו במדינה שבה הוא מתגורר, עד למספר מרבי של שלוש חנויות שונות, במגבלות מסויימות (ראו נספח 3). לרשותו של המקבל יעמדו שישה חודשים, החל מה-18 באוקטובר 2017 (כלומר עד ה-18 באפריל, 2018) כדי להעביר ל-Renault Trucks רשימת חנויות שעבורן הוא מעוניין בשוברי רכישה, ואת סכום הרכישה בכל חנות. יש לשלוח את הרשימה פעם אחת בלבד ל-Renault Trucks, כשהסכום המוקצה הכולל אינו חורג מ-€2000 כולל מע"מ.

 

הזוכה במקום השלישי

הפרס עבור החברה המעסיקה את הזוכה במקום השלישי יהיה:

 • שובר רכישה בשווי €2500, לא כולל מיסים מקומיים, שישמש לרכישה ברשת Renault Trucks (לפי מחירי מחירון). לרשותה של החברה הזוכה יעמדו שישה חודשים, החל מה-18 באוקטובר 2017 (כלומר עד ה-18 באפריל 2018) כדי להשתמש בשובר הרכישה.
 • החברה הזוכה תקצה לנהג הזוכה במקום השני שובר רכישה אחד או יותר בשווי €1000 כולל מע"מ, כדי שיוכל לנצלו ברכישות מחנויות על פי בחירתו במדינה שבה הוא מתגורר, עד למספר מרבי של שלוש חנויות שונות, במגבלות מסויימות (ראו נספח 3). לרשותו של המקבל יעמדו שישה חודשים, החל מה-18 באוקטובר 2017 (כלומר עד ה-18 באפריל 2018) כדי להעביר ל-Renault Trucks רשימת חנויות שעבורן הוא מעוניין בשוברי רכישה, ואת סכום הרכישה בכל חנות. יש לשלוח את הרשימה פעם אחת בלבד ל-Renault Trucks, כשהסכום המוקצה הכולל אינו חורג מ-€2000 כולל מע"מ.

אם, מסיבה כלשהי, לא יוכלו הזוכים לנצל את זכויותיהם לפרסים במסגרת פרק הזמן שהוקצה, הם יאבדו את זכותם לפרסים הללו, מבלי שתושת על Renault Trucks אחריות כלשהי. הזוכים יוכלו לקבל את הפרסים רק בהתאם לקריטריונים שהוזכרו לעיל ולא יוכלו לבקש מ-Renault Trucks להמיר את הפרס לתשלום בסכום שווה ערך. במקרה שעוסק עצמאי יזכה באחד משלושת המקומות הראשונים, הוא יזכה בפרס המוענק לחברה בלבד (כלומר, משאית / שובר בשווי €5000 לביצוע רכישות ברשת Renault Trucks / שובר בשווי €2500 לביצוע רכישת ברשת Renault Trucks)

עבור שלושת המשתתפים הטובים ביותר

הפרס הנוסף לשלושת המשתתפים הטובים ביותר ולצוותם (החברה המעסיקה או נציג החברה וכן נציג נוסף מסוכנות Renault Trucks מקומית) הוא טיול בליון, ליבה של מותג Renault Trucks. להלן פרטי התוכנית:

Optifuel Challenge 2017

כל ההוצאות, למעט עלות כרטיסי הטיסה, יכוסו על ידי Renault Trucks. הוצאות נוספות כלשהן אינן נכללות בתוכנית (לילה נוסף, ארוחה נוספת, קניות...) והן ישולמו על ידי המשתתפים וצוותיהם.

שיקולי מס

Renault Trucks אינה יכולה, בשום תנאי, לסייע או לקבל בקשות להחזרים בגין הוצאות או מיסים כלשהם הנובעים מזכיית המשתתפים בפרסים הקשורים לאתגר בעת חזרתם למדינותיהם. הוצאות או מיסים אלה הם באחריותם הבלעדית של המשתתפים.

מאמר 6: פרסום התוצאות

יתכן שהמידע שיסופק על ידי המשתתפים ינוצל לצורכי עיבוד נתונים.

משתתפים יכולים לבקש להסיר את נתוניהם מהקובץ בכל עת. המשתתפים יקבלו זכות לגשת, לתקן או להסיר את נתוניהם על פי בקשה, בהתאם לחוק ההגנה על נתונים מיום ה-6 בינואר 1978.

המשתתפים מתירים למארגני האתגר לפרסם את שמם הפרטי, את שם משפחתם, את המחלקות שבהן הם עובדים או את שמות החברות שבהן מועסקים המשתתפים הזוכים לצורכי תקשורת פנימית וחיצונית.

בכל המקרים, מובהר כי בהתאם לחוק, יש למשתתפים זכות לגשת, לתקן או להסיר את נתוניהם על פי בקשה למארגני האתגר.

מאמר 7: תביעות/תחומי האחריות של המארגנים

כל מחלוקת או תביעה נגד אירוע האתגר תישקל רק אם תישלח בדואר רשום, במשלוח עם אישור מסירה, לכתובת: Renault Trucks SAS, For the Attention of Karine FORIEN, TER A50 2 53, 99, route de Lyon, 69 802 Saint-Priest Cedex, לפני ה-31 בדצמבר 2017. במכתב יש לכלול פרטי קשר מלאים של המשתתף ופירוט מדויק של סיבת המחלוקת.

לא יתקבלו כל אמצעי מחלוקת או תביעה אחרים.

החלטות לגבי מתן תשובות לשאלות כלשהן הקשורות ליישום או לפירוש הכללים שהועלו על ידי מי מהמשתתפים יתקבלו בהתאם לשיקול דעתה של חברת Renault Trucks SAS ובהתאם לחוקים והתקנות החלים.
חברת Renault Trucks SAS לא תישא באחריות כלשהי אם, מסיבה של כוח עליון או אירועים שמעבר לשליטתה, אירוע זה יבוטל, יתקצר, יורחב, יושהה או במקרה של שינוי בתנאים. שינויים אלה ייחשבו כתיקונים למסמך זה ויישלחו אל מר TIVAN, המוציא אל הפועל (Bailiff), ואף יסופקו למשתתפים על פי בקשה בכתב.

מאמר 8: קבלת הכללים

כל השתתפות באתגר מעידה על קבלת התנאים וההתניות של הכללים הנוכחיים בעת הכניסה לתחרות.

ניתן לקבל את כללי האתגר ללא תשלום מ-Renault Trucks, בכתובת הבאה: Renault Trucks SAS, FAO Karine FORIEN, TER A50 2 53, 99, route de Lyon, 69 802 Saint-Priest Cedex.

מאמר 9: החזרים

אם נדרש עותק של הכללים, יבוצע החזר של הוצאות המשלוח בהתאם לתעריף הדואר הנוכחי למשלוח חבילות במשקל נמוך מ-20 גרם ברחבי צרפת עבור בקשה של מתחרה.

מאמר 10: הגנה על נתונים אישיים

הנתונים האישיים של המשתתפים אשר ייאספו הם הכרחיים ונחוצים לצורך עיבוד ההשתתפות באתגר. הם מיועדים עבור המארגנים או עבור קבלני משנה ו/או ספקי שירותים לצורכי ניהול.

המנצחים מאשרים מראש למארגנים, על בסיס קבלת פרסי הזכיה שלהם בלבד, להשתמש במידע האישי שלהם לצרכים ציבוריים, מסחריים, פרסומיים או לצורכי יחסי ציבור, עיתונות, מאמרים או פרסום מכל סוג שהוא, וכן עבור כל פעילות פנימית וחיצונית של הצהרות בכתב או בעל פה הקשורות לנתונים אלה, או לשימוש בהם בכל אמצעי של שכפול, העתקה, שידור, קבלה, קידוד ודיגיטציה.

במקרה שאנשים כלשהם מופיעים בתמונה, על המארגנים לוודא שהתמונות הנבחרות אינן מפרות באופן כלשהו את זכויותיהם של צד שלישי (כולל זכויותיהם של מצולמים וזכויות קניין - תמונות טובין) וכי קיבלו מהאחרונים את כל אישורי השימוש הדרושים לגבי תקנה זו.

הנתונים האישיים שנאספים בהקשר לאירוע האתגר עוברים עיבוד ממוחשב. בהתאם לתקנה (EU) 2016/679 של הפרלמנט האירופי של ועידת האיחוד מיום ה-27 באפריל 2016 בנושא הגנה על יחידים מפני עיבוד נתונים אישיים והתנועה החופשית של נתונים כגון אלה, לכל משתתף עומדת הזכות לגשת ולשנות את המידע הקשור אליהם.
באפשרותכם לנצל זכות זו באמצעות שליחת בקשה לכתובת:
contact_donnees_personnelles@renault-trucks.com

מאמר 11: התייעצות לגבי כללי ההשתתפות באתגר

הכללים הללו הוגשו למר TIVAN, המוציא לפועל, בכתובת 12 allée Irène Joliot Curie, bâtiment B2 – 69 800 SAINT PRIEST, בהתאם לדוח הגשת הכללים מתאריך ה-21 בספטמבר 2017.

המסמך הופק כעותק אחד כדי שיישמר אצל צוות המארגנים, כאשר עותק נשלח מראש לחברה ולמשתתף.

שם משפחה של המעסיק (או של נציגו):

שם פרטי של המעסיק (או של נציגו):

שם חברה:

תאריך:

חתימה (בהמשך למשפט שנכתב בכתב יד: 'נקרא ומאושר - אני מאשר את השימוש בנתונים האישיים שלי בהתאם לתקנות שבתוקף'):

שם משפחה של המשתתף:

שם פרטי של המשתתף:

תאריך:

חתימה (בהמשך למשפט שנכתב בכתב יד: 'נקרא ומאושר - אני מאשר את השימוש בנתונים האישיים שלי בהתאם לתקנות שבתוקף')

 

נספח 1: שפות המשתתפים על פי מדינות

שפה

מדוברת

אלג'יר

צרפתית

ערבית

גרמניה

גרמנית

בלגיה

צרפתית

הולנדית

בולגריה

בולגרית

צ'ילה

ספרדית

קרואטיה

קרואטית

ספרד

ספרדית

אסטוניה

אסטונית

פינלנד

פינית

צרפת

צרפתית

הונגריה

הונגרית

ישראל

עברית

איטליה

איטלקית

לטביה

לטבית

ליטא

ליטאית

לוקסמבורג

צרפתית

מרוקו

צרפתית

ערבית

נורבגיה

נורבגית

הולנד

הולנדית

פולין

פולנית

פורטוגל

פורטוגזית

צ'כיה

צ'כית

רומניה

רומנית

בריטניה

אנגלית

סרביה

סרבית

סלובקיה

סלובקית

סלובניה

סלובנית

שווייץ

צרפתית

איטלקית

גרמנית

טוניס

צרפתית

ערבית

אוקראינה

אוקראינית


נספח 2: מפרט טכני של T480 OPTIFUEL - Euro 6

נספח 2: מפרט טכני של T480 OPTIFUEL - Euro 6

בסיס גלגלים: 3800

הילוך סופי: יחס הילוך סופי: 2.47

משקל הרכב: 19 טון

משקל כולל משולב: 44 טון

משקל כולל עבור אירועי נהיגה: מטען במשקל משוער של 15 טון, משקל כולל משולב משוער של 32 טון - זהה עבור כל תשע משאיות הסמי טריילר המשתתפות בתחרות

צבע: אפור ITOY

צמיגים: Michelin XLINE ENERGY Z / D – 315/70R22.5

ערכת חיסכון בדלק: בקרת שיוט מסוג Eco, כיבוי אוטומטי של המנוע לאחר 5 דקות, מעקף מצב כוח, מדחס אוויר נתיק, משאבת היגוי עם זרימה משתנה.

ציוד אווירודינמי: ספוילר גג, ספויילרים צידיים, מעטפת צידית, מאריכי דלתות, מכלי דלק ואוויר מאלומיניום, חישוקי אלומיניום של חברת Alcoa.

ציוד נוסף: מערכת ניווט, מערכת Optifleet ומערכת Optifuel Infomax הותקנו מראש.